• Ağ Altyapı Çözümü

    Hepsi Bir Arada

  • Tescilli Kalite

    Sertifikalarla Tescilli

  • 25 Yıl Garanti

    Sistem Performans Garantisi

  • Ağ Altyapı Çözümü

    Hepsi Bir Arada

  • Tescilli Kalite

    Sertifikalarla Tescilli

  • 25 Yıl Garanti

    Sistem Performans Garantisi

Genel Tanım

Zemecs F5 serisi fiber optik adaptörler , singlemode, multimode OM1, OM2, OM3 veya OM4 fiber tiplerinde farklı konnektör tipleri ile sunulurlar. ITU-T G.651, ITU-T G.652.D , ANSI/TIA 568-C.3, EIA/TIA 492-AAAD/AAAC-A/AAAB/CAAA, IEC 60874-1, IEC 61754-7 ve ISO/IEC 11801 standartlarına uyumlu olan ürünler, 100G’ye kadar olan fiber optik omurga ağlarında iç veya dış ortamda kullanılan priz, panel veya ek/dağıtım kutularının içinde pigtail-aktarma kablosu bağlantısının sağlanması için kullanılırlar.

Özellikler

  • ITU-T G.651, ANSI/TIA 568-C.3, EIA/TIA 492-AAAD, IEC 60874-1, IEC 61754-7 ve ISO/IEC 11801 standartlarının üzerinde performans
  • Singlemode, Multimode OM1, OM2, OM3 ve OM4 fiber tipleri
  • ≤0,3 dB ek kaybı
  • ≤2,30dB. Zayıflama (SC ve LC adaptörler için @850nm.)
  • Singlemode kablolarda ≥55 dB, Multimode kablolarda ≥35 dB dönüş kaybı
  • SC, LC, ST, MTRJ ve E2000 konnektör tipleri
  • LS0H kılıf
  • standart uzunluk
  • 0,9mm. kablo dış çapı
  • -40°C / +85 °C çalışma sıcaklığı
  • RoHS 2011/65/EU uyumlu

Uygulamalar

  • 100G’ye kadar olan fiber optik ağlarda pigtail – aktarma kablosu bağlantıları
  • Fiber optik duvar prizleri
  • Aktarma kabloları ve panelleri

Belgeler

Teknik Özellikler – F54-3D Zemecs Multimode OM3 LC Dupleks Adaptör

Sipariş Bilgisi

F51-MD   Zemecs SC Multimode Dupleks Adaptör
F51-SD     Zemecs SC Singlemode Dupleks Adaptör
F54-MD   Zemecs LC Multimode Dupleks Adaptör
F54-SD    Zemecs LC Singlemode Dupleks Adaptör
F54-SQ    Zemecs LC Singlemode Quattro Adaptör
F54-MQ   Zemecs LC Multimode Quattro Adaptör
F54-3D    Zemecs LC Multimode OM3 Dupleks Adaptör
F51-3D    Zemecs SC Multimode OM3 Dupleks Adaptör

Copyright Zemecs 2017