Skip to content

Ürünler

Ürün Kategorileri

Parça Numarası: F2SD-3ZU-13YY
Dupleks 2.0mm. Singlemode G652.D aktarma kablosu. Her iki ucu SC-SC UPC konektörlerle sonlandırılmış.
Parça Numarası: F2SD-3ZU-18YY
Simpleks 2.0mm. Singlemode G652.D aktarma kablosu. Her iki ucu SC-SC UPC konektörlerle sonlandırılmış.
Parça Numarası: F2SD-3ZU-23YY
Dupleks 2.0mm. Singlemode G652.D aktarma kablosu. Bir ucu SC/UPC diğer ucu LC/UPC konektörlerle sonlandırılmış.
Parça Numarası: F2SD-3ZU-28YY
Simleks 2.0mm. Singlemode G652.D aktarma kablosu. Bir ucu SC/UPC diğer ucu LC/UPC konektörlerle sonlandırılmış.
Parça Numarası: F2SD-3ZU-73YY
Dupleks 2.0mm. Singlemode G652.D aktarma kablosu. Her iki ucu LC-LC UPC konektörlerle sonlandırılmış.
Parça Numarası: F2SD-3ZU-78YY
Simpleks 2.0mm. Singlemode G652.D aktarma kablosu. Her iki ucu LC-LC UPC konektörlerle sonlandırılmış.
Parça Numarası: F2SD-3ZA-13YY
Dupleks 2.0mm. Singlemode G652.D aktarma kablosu. Her iki ucu SC-SC APC konektörlerle sonlandırılmış. Daha yüksek dönüş kaybı.
Parça Numarası: F2SD-3ZA-18YY
Simpleks 2.0mm. Singlemode G652.D aktarma kablosu. Her iki ucu SC-SC APC konektörlerle sonlandırılmış. Daha yüksek dönüş kaybı.
Parça Numarası: F2SD-3ZA-23YY
Dupleks 2.0mm. Singlemode G652.D aktarma kablosu. Bir ucu SC/APC diğer ucu LC/APC konektörlerle sonlandırılmış. Daha yüksek dönüş kaybı.
Parça Numarası: F2SD-3ZA-28YY
Simpleks 2.0mm. Singlemode G652.D aktarma kablosu. Bir ucu SC/APC diğer ucu LC/APC konektörlerle sonlandırılmış. Daha yüksek dönüş kaybı.
Parça Numarası: F2SD-3ZA-73YY
Dupleks 2.0mm. Singlemode G652.D aktarma kablosu. Her iki ucu LC-LC APC konektörlerle sonlandırılmış. Daha yüksek dönüş kaybı.
Parça Numarası: F2SD-3ZA-78YY
Simpleks 2.0mm. Singlemode G652.D aktarma kablosu. Her iki ucu LC-LC APC konektörlerle sonlandırılmış. Daha yüksek dönüş kaybı.
Parça Numarası: F2M1-2ZU-13YY
Dupleks 2.0mm. Multimode OM1 aktarma kablosu. Her iki ucu SC-SC konektörlerle sonlandırılmış.
Parça Numarası: F2M1-2ZU-23YY
Dupleks 2.0mm. Multimode OM1 aktarma kablosu. Bir ucu SC, diğer ucu LC UPC konektörlerle sonlandırılmış.
Parça Numarası: F2M1-2ZU-73YY
Dupleks 2.0mm. Multimode OM1 aktarma kablosu. Her iki ucu LC-LC konektörlerle sonlandırılmış.
Parça Numarası: F2M2-2ZU-13YY
Dupleks 2.0mm. Multimode OM2 aktarma kablosu. Her iki ucu SC-SC konektörlerle sonlandırılmış.
Parça Numarası: F2M4-8ZU-23YY
Dupleks 2.0mm. Multimode OM4 aktarma kablosu. Bir ucu SC, diğer ucu LC konektörlerle sonlandırılmış. 100G'ye kadar ağ hızları!
Parça Numarası: F2M4-8ZU-73YY
Dupleks 2.0mm. Multimode OM4 aktarma kablosu. Her iki ucu LC-LC konektörlerle sonlandırılmış. 100G'ye kadar ağ hızları!
Parça Numarası: F2M2-2ZU-23YY
Dupleks 2.0mm. Multimode OM2 aktarma kablosu. Bir ucu SC, diğer ucu LC UPC konektörlerle sonlandırılmış.
Parça Numarası: F2M2-2ZU-73YY
Dupleks 2.0mm. Multimode OM2 aktarma kablosu. Her iki ucu LC-LC konektörlerle sonlandırılmış.
Parça Numarası: F2M3-4ZU-13YY
Dupleks 2.0mm. Multimode OM3 aktarma kablosu. Her iki ucu SC-SC konektörlerle sonlandırılmış. 40G'ye kadar ağ hızları!
Parça Numarası: F2M3-4ZU-23YY
Dupleks 2.0mm. Multimode OM3 aktarma kablosu. Bir ucu SC, diğer ucu LC konektörlerle sonlandırılmış. 40G'ye kadar ağ hızları!
Parça Numarası: F2M3-4ZU-73YY
Dupleks 2.0mm. Multimode OM3 aktarma kablosu. Her iki ucu LC-LC konektörlerle sonlandırılmış. 40G'ye kadar ağ hızları!
Parça Numarası: F2M4-8ZU-13YY
Dupleks 2.0mm. Multimode OM4 aktarma kablosu. Her iki ucu SC-SC konektörlerle sonlandırılmış. 100G'ye kadar ağ hızları!
Zemecs fiber optik aktarma kabloları, standart veya yüksek yoğunluklu kablolamaya uygun farklı konektörlere sahip singlemode ve multimode fiber tiplerinde mevcuttur. 100G ağ hızlarına kadar ITU-T G.65X, ANSI/TIA 568-C.3, EIA/TIA 492, IEC 6XXXX ve ISO/IEC 11801 standartlarında tanımlanan özelliklerin üzerinde performans gösterirler. 1m.'den başlayan uzunluklarda PVC veya LSOH (Düşük Dumanlı Halojen İçermeyen) kılıflı olarak sunulurlar.