Skip to content

Ürünler

Ürün Kategorileri

Parça Numarası: F5SD-61U1
Standart aktarma panellerinde ve FTTH bağlantısı için duvar prizlerinde kullanım.
Parça Numarası: F5SD-61U2
Standart yoğunluktaki aktarma panellerinde kullanım için. 1U yükseklikte 48 adede kadar singlemode fiber bağlantısı.
Parça Numarası: F5SD-64U1
Standart yoğunluktaki aktarma panellerinde kullanım için. 1U yükseklikte 24 adede kadar singlemode fiber bağlantısı.
Parça Numarası: F5SD-64U2
Standart yoğunluktaki aktarma panellerinde kullanım için. 1U yükseklikte 48 adede kadar singlemode fiber bağlantısı.
Parça Numarası: F5SD-64U4
Yüksek yoğunluktaki aktarma panellerinde kullanım için. 1U yükseklikte 96 adede kadar singlemode fiber bağlantısı.
Parça Numarası: F5SD-61A1
Standart yoğunluktaki aktarma panellerinde kullanım için. 1U yükseklikte 24 adede kadar singlemode fiber bağlantısı. Daha yüksek dönüş kaybı!
Parça Numarası: F5SD-61A2
Standart yoğunluktaki aktarma panellerinde kullanım için. 1U yükseklikte 48 adede kadar singlemode fiber bağlantısı. Daha yüksek dönüş kaybı!
Parça Numarası: F5SD-64A2
Standart yoğunluktaki aktarma panellerinde kullanım için. 1U yükseklikte 48 adede kadar singlemode fiber bağlantısı. Daha yüksek dönüş kaybı!
Parça Numarası: F5M1-51U2
Standart yoğunluktaki aktarma panellerinde kullanım için. 1U yükseklikte 48 adede kadar fiber bağlantısı.
Parça Numarası: F5M1-54U2
Standart yoğunluktaki aktarma panellerinde kullanım için. 1U yükseklikte 48 adede kadar fiber bağlantısı.
Parça Numarası: F5M2-51U2
Standart yoğunluktaki aktarma panellerinde kullanım için. 1U yükseklikte 48 adede kadar fiber bağlantısı.
Parça Numarası: F5M2-54U2
Standart yoğunluktaki aktarma panellerinde kullanım için. 1U yükseklikte 48 adede kadar fiber bağlantısı.
Parça Numarası: F5M3-44U4
Yüksek yoğunluktaki aktarma panellerinde kullanım için. 1U yükseklikte 96 adede kadar fiber bağlantısı. 40G'ye kadar ağ hızı!
Parça Numarası: F5M4-81U2
Standart yoğunluktaki aktarma panellerinde kullanım için. 1U yükseklikte 48 adede kadar fiber bağlantısı. 100G'ye kadar ağ hızı!
Parça Numarası: F5M4-84U4
Yüksek yoğunluktaki aktarma panellerinde kullanım için. 1U yükseklikte 96 adede kadar fiber bağlantısı. 100G'ye kadar ağ hızı!
Parça Numarası: F5150
GPON uygulamaları için saha tipi SC/APC konektör. Daha yüksek dönüş kaybı.
Parça Numarası: F5152
GPON uygulamaları için saha tipi SC/APC konektör. Kullanım ömrünü uzatan ve kurulum kalitesini artıran üstün özellikler. Çok yüksek çekme mukavemeti.
Parça Numarası: F5M3-41U2
Standart yoğunluktaki aktarma panellerinde kullanım için. 1U yükseklikte 48 adede kadar fiber bağlantısı. 40G'ye kadar ağ hızı!
Parça Numarası: F5M3-44U2
Standart yoğunluktaki aktarma panellerinde kullanım için. 1U yükseklikte 48 adede kadar fiber bağlantısı. 40G'ye kadar ağ hızı!
Zemecs fiber optik bağlantı modülleri, singlemode ve multimode konektörler ve simpleks, dupleks ve dörtlü fiberlerin farklı arabirim tiplerine sahip kuplörleri içerir. 100G’ye kadar ağ hızlarında ITU-T G.65X, ANSI/TIA 568-C.3, EIA/TIA 492, IEC 6XXXX ve ISO/IEC 11801 standartlarında tanımlanan özelliklerin üzerinde performans gösterirler.